Maandag

 

 

00.00 - 04.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

04.00 - 06.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

06.00 - 07.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

The morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Koffertjes spel

Erwin, Tiny, en henk

15.00 - 16.00 uur

Maandag show

Bert Bollebakker

16.00 - 18.00 uur

Afslag de Groot

Vincent de Groot

18.00 - 20.00 uur

Thema show

Bert Bollebakker

20.00 - 21.00 uur

Esther’s choice

Esther

21.00 - 22.00 uur

Black & blues

Wim Velderman

22.00 - 00.00 uur

Hits from the heartland

Camille Janszen

Dinsdag

 

 

00.00 - 01.00 uur

Ondersteboven

Erik van Vliet feat

01.00 - 06.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

06.00 - 07.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

Morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Clau’s platenkoffer

Claudio en Thea

15.00 - 16.00 uur

Nonstop gevarieerd

PC

16.00 - 18.00 uur

Afslag de Groot

Vincent de Groot

18.00 - 19.00 uur

Crossover show

Bert Bollebakker

19.00 - 21.00 uur

Shanty en folk

John en Cees

21.00 - 22.00 uur

Classic rock

Adrie van Putten

22.00 - 00.00 uur

Dwars door de tijd

John Knuijt

Woensdag

 

 

00.00 - 01.00 uur

Dreadradio

Lisa

01.00 - 06.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

06.00 - 07.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

Morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Enveloppenspel / bingo

Roy Scheerman & Ingeborg

15.00 - 16.00 uur

Rob op woensdag

Rob Achterkamp

16.00 - 18.00 uur

Afslag de Groot

Vincent de Groot

18.00 - 19.00 uur

Rob op woensdag

Rob Achterkamp

19.00 - 20.00 uur

Nostalgie met Jan

Jan Boelhouwer

20.00 - 22.00 uur

Country live / bingo(19-22)

Johan en Erwin

22.00 - 00.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

Donderdag

 

 

00.00 - 04.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

04.00 - 06.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

06.00 - 07.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

Morning train **

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Het spel met Kale Harry

Erwin, Louis en Janie

15.00 - 16.00 uur

Nonstop gevarieerd

PC

16.00 - 18.00 uur

Afslag de Groot

Vincent de Groot

18.00 - 19.00 uur

In the mix

Larisse Bollebakker

19.00 - 20.00 uur

De Jill show

Jill Mecking

20.00 - 22.00 uur

Poweronline

Erik Beks

22.00 - 23.00 uur

N.T.S.S.

Rob Redeker

23.00 - 00.00 uur

Bert’s late night

Bert Bollebakker

Vrijdag

 

 

00.00 - 06.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

06.00 - 07.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

07.00 - 09.00 uur

Roy is los

Roy Scheerman

09.00 - 10.00 uur

Jacobs in de ochtend

Tom Jacobs

10.00 - 12.00 uur

MT De flitsende 50

Erwin Visser

12.00 - 15.00 uur

Oranje top 30/Piratenshow

Vincent de Groot

15.00 - 16.00 uur

Nonstop gevarieerd

PC

16.00 - 18.00 uur

Afslag de Groot

Vincent de Groot

18.00 - 20.00 uur

De vrijdagavond mix

Michel

20.00 - 22.00 uur

Blues night

Nico Lieverlooij

22.00 - 23.00 uur

In the mix

Jeffrey

23.00 - 00.00 uur

Tessaris

Tessa

Zaterdag

 

 

00.00 - 05.00 uur

Dance hits

Nonstop

05.00 - 07.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

07.00 - 09.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

09.00 - 12.00 uur

Oud goud

Ab Kruitbos

12.00 - 14.00 uur

Hitland 2.0

Mohammed Calai

14.00 - 16.00 uur

Vinyl show

Bert Bollebakker

16.00 - 18.00 uur

Wittingen draait terug

Arjan Wittingen

18.00 - 20.00 uur

Huis tuin en keuken show

Mike Morris

20.00 - 22.00 uur

Soul - dancetrain

Vincent de Groot

22.00 - 00.00 uur

The flashback show

Marcel Hergaarden

Zondag

 

 

00.00 - 07.00 uur

Nonstop gevarieerd

Nonstop pc

07.00 - 09.00 uur

Voor de wekker wakker

Erik van Vliet

09.00 - 12.00 uur

De zalige zondag

Roy Scheerman

12.00 - 14.00 uur

De beste reggae hits

Nonstop PC

14.00 - 16.00 uur

Sunday session

Gertjan Nijkamp

16.00 - 18.00 uur

Hit Sindycaat

Johan Sponselee

18.00 - 22.00 uur

Classics live

Patrick & Henri

22.00 - 00.00 uur

Clau’s nachtkroeg

Claudio Salvatore

 

 

 

Buiten de live uitzendingen draaien wij de lekkerste hits van nu en toen.

** Dit programma is op Radio Salto ether 99.4 en 106.4 fm Ziggo 911 KPN 1123 **

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programmering